Tylko dla prawdziwych mężczyzn!

Zamierzasz podbić serce niejednej kobiety? Istnieje jeden, bardzo prosty przepis powodujący przyspieszone bicie serca u przedstawicielek płci pięknej. Wystarczy, że założysz na siebie czarną koszulę.

Czarna koszula i coś jeszcze

Ubranie samej czarnej koszuli jednak nie wywoła takiego zniewalającego efektu, jak w połączeniu z idealnie dopasowanymi spodniami, a także pozostałymi częściami garderoby. Chcąc pokazać się od tej najlepszej strony, zdecyduj się na marynarkę i garniturowe spodnie lub chinosy. Im ciemniejszy ubiór, tym bardziej tajemniczy. Pamiętasz Davida Copperfield'a? Słynny magik mający swoje 5 minut w latach dziewięćdziesiątych był kojarzony z czarną koszulą i czarnymi spodniami. Jego stylizacja była doskonałym uzupełnieniem magnetyzującej osobowości. Szalały za nim tłumy kobiet, marząc o tym, by choć przez chwilę znaleźć się przy jego boku.

Musisz wiedzieć jednak kiedy pozwolić sobie na całkowicie czarny strój. Częstując kobiety swoim mroźnym wzrokiem i brakiem uśmiechu, możesz odnieść odwrotny skutek. Szybko zostanie Ci przypięta łatka czarnego charakteru. I to nie będzie chodzić tylko o dosłowny ubiór.

Luźno, z jeansami w parze

Wybierając się na luźniejsze spotkanie lub poszukując mniej formalnych stylizacji, możesz z powodzeniem łączyć czarną koszulę z jeansami. Jednak i tutaj nie wszystkie modele będą pasować do czarnej góry. W jej przypadku znane pojęcie, iż czarny pasuje do wszystkiego, porusza się w kryteriach wyjątku. Niestety nieuważnie dobierając jeasny, możesz sprowadzić swoją stylizację do rangi kiczowatej.

Jakich zatem jeasnów lepiej unikać? Na pewno bądź ostrożny z obecnie modnymi jeansami z wszelkimi przetarciami lub dziurami. Jednak czarna koszula jest oznaką elegancji i delikatnego luksusu. Dlatego nawet w mało formalnych stylizacjach jest dość wybrednym kompanem. Unikaj również jeansów w fasonie słynnych dzwonów lub z całkowicie rozszerzanymi nogawkami. Takie zestawienie nie będzie komponować się zbyt dobrze.

Dlatego stawiaj na jeansy ze zwężanymi nogawkami. Mile widziane są ciemne lub jasne kolory jeansu. Bądź czujny przy wyborze naturalnych odcieni tego materiału.

Podstawowy błąd - czarna koszula i białe spodnie

Przymierzasz się do założenia czarnej koszuli do białych spodni? Niestety wybierając taką stylizację, stąpasz po bardzo kruchym lodzie. Rzeczywiście takie stylizacje były kiedyś modne. W tym przypadku niechętnie powinieneś wracać do przeszłości. Obecnie mile widziane jest odwrotne zestawienie - białej koszuli i czarnych spodni.

Jeżeli jednak za wszelką cenę chcesz się zdecydować na takie, a nie inne połączenie, to postaw na letnią stylizację. Czarna koszula najlepiej będzie prezentować się z białymi bawełnianymi lub lnianymi spodniami. Ważne, by sprawiały one wrażenie przewiewnych. Do tego załóż biały, obcisły T-shirt, na którą ostatecznie możesz założyć czarną koszulę. Jeżeli chcesz, możesz pozostawić ją rozpiętą. Taka letnia stylizacja świetnie będzie współgrała ze skórzanymi japonkami lub sandałami - oczywiście w kolorze czarnym.

Czarna koszula, a wygląd zewnętrzny

Dobierając czarną koszulę do swoich cech wyglądu zewnętrznego, w końcu możesz odetchnąć z ulgą. Ponieważ czarna koszula pasuje do każdego typu męskiej urody. Możesz ją nosić niezależnie od tego, czy jesteś brunetem, blondynem, czy też szatynem. Może jedynie lepiej zadbać o to, by Twoja karnacja nie była całkowicie blada. Chociaż w niektórych sytuacjach nawet to jest wybaczalne.

Jak widzisz, zdecydowanie trudniej jest dopasować kolor i typ spodni do czarnej koszuli. Dlatego decydując się na jej zakup, najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czy posiadasz spodnie, które na pewno będą do niej pasowały? Zawsze możesz wybrać się na większe zakupy, komponując w ten sposób swoje stylizacje, które w wielu sytuacjach okażą się Twoim asem w rękawie. W końcu czego się nie robi, by zwrócić na siebie uwagę upatrzonej kobiety.