Garnitur

Porady

Jaka bielizna do garnituru

Mogłoby się wydawać, że Panowie nie muszą zwracać zbyt dużej uwagi na to, co założą na siebie pod garnitur. Czy na pewno? Warto dowiedzieć się, na jaką bieliznę powinien zdecydować się prawdziwy dżentelmen.

280
Jaka koszula do garnituru

Garnitur i koszula, to najbardziej tradycyjne połączenie, z jakim mamy okazję spotykać się od wielu lat. Tylko, że teraz wybór koszul jest zdecydowanie większy, i ku zaskoczeniu - nie każdy rodzaj lubi garnitury.

128
Jaka kurtka do garnituru

Garnitur jako strój niezwykle oficjalny, okazuje się być bardzo wybredną częścią garderoby dla pozostałych dodatków. Dlatego dopasowanie idealnej kurtki do garnituru, wcale nie jest takie proste.

17
Jaki pasek do garnituru

Z pozoru, wybór pasku do garnituru wydaje się być oczywisty. Dopóki nie zobaczysz, ile tak naprawdę masz do wyboru możliwości. Warto również dowiedzieć się, czy pasek do garnituru koniecznie musi być wykonany z naturalnej skóry.

60
Jaki płaszcz do garnituru

Swoją męskość oraz elegancję doskonale podkreślisz wybierając stosowne dla siebie części garderoby. Dlatego wybór płaszczu, nie powinien być obojętny.

17
Jaki zegarek do garnituru

Zegarek jest wyjątkowym atrybutem każdego mężczyzny, któremu zależy na eleganckim, ale i również modnym wyglądzie. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, przy wyborze idealnego zegarka do ekskluzywnego garnituru.

88
Jakie buty do garnituru

Imprezy okolicznościowe, wesela, poważne stanowisko w pracy - to wszystko wymaga nienagannego wyglądu. Szyty na miarę garnitur i klasyczne buty, powinny się ze sobą perfekcyjnie komponować.

184
Jakie skarpetki do garnituru

Skarpetki, choć są z pozoru niewidoczne, tak naprawdę niemalże natychmiast rzucają się w oczy, jeśli nie pasują do garnituru. Dlatego ich staranne dobranie leży w gestii każdego, eleganckiego mężczyzny.

8