Wesele

Porady

Jaka koszula na wesele

Wybór koszuli na wesele, już nie jest taki oczywisty jak kiedyś. Już oprócz białych eleganckich koszul, mamy szeroki wybór. Tak samo jest z aspektami, na które należy zwracać szczególną uwagę.

123
1
Jaka sukienka dla świadkowej

Rola świadkowej, niesie ze sobą sporo obowiązków, ale i również przywilejów. Na pewno zaraz po pannie młodej, będzie najbardziej rozchwytywaną na parkiecie. To chyba dość duży powód ku temu, by sprawić sobie wymarzoną sukienkę?

135
Jaka sukienka na wesele

Wybierając się na wesele, biała suknia tradycyjnie zarezerwowana jest dla Panny Młodej. Jak jednak dobrać wyśmienitą kreację, tak by kilka innych kobiet nie było ubranych w taką samą sukienkę?

219
1
Jaka sukienka na wesele dla mamy

Wydawanie swojej córki za mąż, wiąże się z wieloma wzruszającymi chwilami. Jednak jako matka, nieustannie trzeba być na posterunku. Dlatego suknia powinna być wyjątkowo wygodna, oczywiście zaraz po jej elegancji.

132
1
Jaka torebka na wesele

Myśląc o torebce na wesele, zwykle wybieramy tradycyjną kopertówkę. Warto jednak zadbać również o to, by mogła skryć wszystkie niezbędne kosmetyki oraz inne drobiazgi, które mogą okazać się pomocne podczas całonocnej zabawy.

132
Jaki garnitur na wesele

Wesele - to niewątpliwie przyjęcie na którym jest się jeden raz jako główny bohater przyjęcia, a także wiele razy, jako gość. W każdych okolicznościach garnitur będzie zupełnie inny.

138
Jaki krawat na wesele

Krawat na wesele zakładany jest wyłącznie przez gości, ponieważ Pan Młody podlega zupełnie innej tradycji. Na pewno powinien być dopasowany do garnituru lub marynarki.

52
Jakie buty na wesele

Przetańczyć z Tobą chcę całą noc!". Zwykle, by spełnić słowa słyszane w popularnej piosence, płeć piękna na każde przyjęcie weselne zabiera ze sobą przynajmniej dwie pary obuwia. Czy możliwe jest przetańczenie całej nocy w jednych szpilkach?

180
1
Jakie spodnie na wesele

Wesele, to przyjęcie podczas którego cieszymy się szczęściem nowożeńców. Strój obowiązkowy? Oczywiście elegancki, modny i raczej nie tłumiący piękna pary młodej. Wybór idealnych spodni na wesele, to prawdziwe wyzwanie.

66